Systemy wystawiennicze do galerii i muzeów

 

Z pasją i dla pasji. Nasze rozwiązanie udoskonalamy z myślą o prezentacji talentu. Stworzyliśmy system wystawienniczy jako wyposażenie muzeów i galerii. Neutralne ściany ekspozycyjne w postaci modułów to prosta i niezwykle kreatywna technika stosowana do prezentacji dzieł sztuki. Kilka minut wystarczy, by powstała zabudowa konkretnej przestrzeni. Niewiele więcej czasu potrzeba do demontażu konstrukcji..

 

Poznaj rozwiązania Mila Walls

 

Systemy wystawiennicze modułowe można łączyć w dowolnych konfiguracjach oraz kątach. Nie tracą przy tym na stabilności. Nie ingerują też w strukturę pomieszczenia. Ściany ekspozycyjne są białe, jednak istnieje możliwość zmiany barwy. Stosuje się do tego folie o szerokiej gamie kolorów. Mocowane na klej, pozostają odporne na zadrapania.

Proponowane przez nas wyposażenie galerii sztuki i muzeów ma także rozwiązania interaktywne. Elementy zawierają urządzenia nagłaśniające. Mila Walls może być wyposażona w aż 16 sensorów, co z pewnością w przyszłości wykorzystają multimedialne muzea.

 

Bezpieczne eksponaty

Ściany akustyczne dbają o wyciszenie przestrzeni przeznaczonej do ekspozycji. Ten i pozostałe modele posiadają też zintegrowane alarmy. Elementy zabezpieczające dzieła sztuki nie są jednak widoczne dla gościa galerii czy innej instytucji kultury.

Modułowe systemy wystawiennicze można dowolnie rozbudowywać o dostępne wyposażenie. Proponujemy dodatkowe oświetlenie, drzwi, lustra czy systemy do prezentacji obrazów.

Kup lub wypożycz nasze mobilne produkty.