Modułowe stoiska targowe

 

W jaki sposób zaprezentować produkty lub usługi na targach? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Jest nim modułowe stoisko wystawiennicze na miarę Twoich potrzeb. To Ty decydujesz o jego ostatecznym kształcie i dodatkowym wyposażeniu np. nagłośnieniu w ściance. Co najważniejsze, nasza zabudowa targowa jest łatwa i szybka w montażu i demontażu. Zapoznaj się z ofertą online!

ściana akustyczna dźwiękochłonna

Nowoczesne ścianki ekspozycyjne na targi wystawiennicze

 

Tym, co wyróżnia prezentowane ścianki ekspozycyjne, jest możliwość zmiany ich wyglądu, np. kolorystyki. Wystarczy pomalować powierzchnię wystawienniczą lub ją wymienić na nową. Zauważ, że dzięki temu prostemu zabiegowi przedłużysz życie zabudowy Milla Wall. Postaw na nasze boksy!
Dlaczego warto kupić modułowe stoiska targowe?

Tworzymy z pasją i dbałością o wysoką jakość wykonania mobilnej architektury. Chcemy, abyś zwrócił uwagę na mocne strony usług Milla Wall, zwłaszcza na to, że:

  • ścianki przystosowane są do samodzielnej konfiguracji – dzięki temu zmontujesz modułowe stoiska targowe zgodnie ze swoimi oczekiwaniami,
  • multimedialne rozwiązania ekspozycyjne mogą być wyposażone w aż 16 sensorów,
  • zabudowa targowa została tak zaprojektowana, by służyć przez wiele lat – ramy są zrobione z solidnego i lekkiego aluminium,
  • modułowe stoisko wystawiennicze można przewozić – czynność tę ułatwia konstrukcja powierzchni ekspozycyjnych.

Pokaż się od najlepszej strony!

Gdzie i jak zamówić zabudowę targową dla firmy?

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Znajdziesz nas w Krakowie. Proponujemy Ci jasne i elastyczne warunki współpracy. W Milla Wall zarówno sprzedajemy ścianki ekspozycyjne, jak i je wypożyczamy. Jesteśmy również otwarci w kwestii tego, jaki ma wyglądać zabudowa targowa. Dlatego zachęcamy klientów do nakreślenia wizji stoiska wystawienniczego. Wystarczy skontaktować się nami i umówić na rozmowę z projektantem. Wspólnie przygotujemy modułowy boks idealnie dostosowany do Twojej działalności.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych użytkowników Milla Wall – zadzwoń lub napisz e-mail teraz!

ściana dźwiękowa